Bezrámové panely lamináty


Sloboda voľby

Na základe požiadaviek Vám ponúkame vysoko výkonné polykryštalické panely NeMo® 54 P vo verzii laminát. Okrem už známych technických vlastností fotovoltaických panelov Heckert Solar, táto verzia ponúka možnosť používať vlastné montážne systémy. Či už zvolíte strešnú inštaláciu alebo inštaláciu na fasádu budovy  – môžete si vybrať vlastný montážny systém.

Najvyšší stupeň účinnosti

Heckert Solar používa kvalitné solárne články od popredných svetových výrobcov, s najvyššou mierou efektívnosti a s najvyšším výkonnostným koeficientom.  Panely majú aj za horších svetelných podmienok nadpriemerný výkon. Vysoký výkon a dlhú životnosť panelov Heckert Solar potvrdzujú inštalácie v extrémnych podmienkach ako sú oblasti na pobreží mora (vysoký obsah solí), oblasti s intenzívnou poľnohospodárskou výrobou (vysoký podiel amoniaku) či oblasti s intenzívnym slnečným svitom (Afrika).

Výkonné tenkovrstvové panely

Polykryštalické solárne články sú zapuzdrené medzi dvoma vrstvami EVA-fólie (Ethylen-vinyl-acetát), zo zadnej strany je laminát. Heckert Solar je jedným z mála výrobcov, ktorí používajú vysoko transparentné antireflexné 4,0 mm solárne sklo ESG s cieľom optimalizovať odolnosť panelu (na zaťaženie snehom). Fotovoltické panely Heckert Solar sú certifikované TÜV na “mechanické skúšobné zaťaženie” na záťaž snehom 2400 Pa.

 Kvalita Heckert Solar

  • 100% nemecká výroba – záruka kvality a dlhej životnosti
  • Garantovaná pozitívna tolerancia 0 / + 4,99 W
  • Maximálna snehová záťaž 2400 Pa
  • Vysokokvalitné solárne články
  • Záruka výrobcu 11 rokov
Panely sú certifikované skúšobňou TÜV podľa IEC (EN) 61215, IEC (EN) 61730 a CE.