Integrované fotovoltaické panely


Inovatívny koncept pre moderné novostavby i pri rekonštrukcii strechy od  Heckert Solarfotovoltaika_heckert_Solrif_realizacie

Polykryštalický vysoko výkonný panel HS P SOLRIF® je špeciálne navrhnutý pre integráciu do strešnej konštrukcie. Bezrámové panely Heckert Solar sú súčasťou montážneho systému Schweizer SOLRIF®. Sú vhodné takmer pre všetky typy šikmých striech existujúcich i nových budov ako náhrada konvenčného zastrešenia. Kombinácia panelov Heckert Solar so systémom SOLRIF® prináša veľkú slobodu pri návrhu:  bezproblémové zastrešenie celej plochy strechy alebo časti strechy.

Garancia výkonu

Výkon panelov Heckert Solar je zaručený. Dodávajú sa s pozitívnou toleranciou až do 4,99 W. Pre vás to znamená vyššia účinnosť fotovoltickej elektrárne. Panely sú certifikované skúšobňou TÜV Rheinland podľa IEC (EN) 61215 a IEC (EN) 61730 a podľa CE (Conformité Européenne).

Nemecká kvalita a švajčiarska precíznosť

Heckert Solar vyrába fotovoltaické panely výhradne v Nemecku vo svojom závode v meste Chemnitz. Panely sú vyrobené z certifikovaných materiálov pochádzajúcich prevažne z Nemecka. Výrobné linky sú vyvíjané nemeckými výrobcami, montážny systém SOLRIF® švajčiarskou spoločnosťou Ernst Schweizer AG Metallbau. Dokonalá súhra je zárukou trvalo vysokej kvality výrobkov. Preto Heckert Solar poskytuje záruku na výrobky  až 11 rokov.

Najvyšší stupeň účinnosti

Heckert Solar používa iba kvalitné solárne články od popredných svetových výrobcov, s najvyššou mierou efektívnosti a s najvyšším výkonnostným koeficientom.  Panely majú aj za horších svetelných podmienok nadpriemerný výkon. Vysoký výkon a dlhú životnosť panelov Heckert Solar potvrdzujú inštalácie v extrémnych podmienkach ako sú oblasti na pobreží mora (vysoký obsah solí), oblasti s intenzívnou poľnohospodárskou výrobou (vysoký podiel amoniaku) či oblasti s intenzívnym slnečným svitom (Afrika).

Panely sú certifikované  skúšobňou TÜV podľa IEC (EN) 61215, IEC (EN) 61730 a CE.