Kazetová klimatizácia


Elegancia a účinnosť

Kazetova_klima_do_kancelarie

Kazetová klimatizácia je určená do väčších priestorov s podhľadom. Nájde svoje uplatnenie predovšetkým v kancelárskych priestoroch (v zasadacích miestnostiach, v kanceláriách open-space), v hoteloch (v halách, foyer, konferenčných sálach), v obchodných priestoroch i v rodinných domoch. Kazetová klimatizácia Toyotomi je zvlášť vhodná do miestností s vysokou svetlou výškou.

Stropné kazetové klimatizačné jednotky pre vykurovanie a chladenie Toyotomi zabezpečia požadovanú teplotu vďaka rovnomernému prúdeniu vzduchu do všetkých strán. Teplý vzduch je nasávaný vnútorným ľahko odnímateľným filtrom s dlhou životnosťKazetova_klima_do_domuou, ktorý je umiestnený v strede kazety.

Difuzorové mriežky s automatickými klapkami distribúcie vzduchu sú rozmiestnené po štyroch stranách kazety čím zabezpečia rozdelenie vzduchu po celej miestnosti. Veľký objem vzduchu, pri chladení ako aj pri vykurovaní, sa dostane do každého kútu miestnosti aj kde sú stropy vyššie, než je štandard. Podľa potreby je možné nastaviť tichý radiálny ventilátor na 3 stupne. Jednotky sú vybavené čerpadlom kondenzátu.

Kazetova_klima_do_hotelaVýška vnútornej kazetovej jednotky Toyotomi do výkonu 4,5 kW je iba 190 mm. Flexibilná inštalácia vhodná i do znížených stropov nad 210 mm. Kazetové klimatizačné jednotky nad 5,6 kW je možné inštalovať do stropov nad 250 mm.

Prednosťami kazetovej klimatizácie Toyotomi je automatická regulácia chodu jednotky. Ideálne prostredie v každom bode miestnosti, i nadštandarných rozmerov, zabezpečia štyri výfukové lamely s prúdením vzduchu všetkými smermi a s vysokým prietokom vzduchu.

Vďaka funkcii SWING je možné regulovať uhol záberu od 30° do 60° a dosiahnuť tak rovnomernú teplotu v klimatizovanej miestnosti. Klapky distribúcie vzduchu sú nastavene na 30° v režime chladenia a na 60° v režime vykurovania.

Kazetové jednotky Toyotomi od výkonu 7,1 kW majú možnosť napojenia na prívod čerstvého vzduchu.

Prednosti kazetovej klimatizácie Toyotomi:

  • malá výška jednotky vhodná na inštaláciu do podhľadu od 210mm 
  • široký záber prúdiaceho vzduchu
  • nasávanie vonkajšieho vzduchu
  • čerpadlo kondenzátu
  • dvojitý senzor teploty
  • nízka spotreba pri štarte
  • funkcia kontrola kondenzátu
  • funkcia auto-restart
  • funkcia sleep
     Katalógový list na stiahnutie