Konzolová klimatizácia


Elegantný dizajn a dvojsmerný systém prúdenia

Produktová rada Toyotomi Console je pokrokovým klimatizačným zariadením vhodným Konzolova_klima_do_bytupre chladenie, kúrenie a odvlhčovanie akéhokoľvek priestoru. Kompaktné rozmery, dvojsmerné prúdenie vzduchu a vysoká účinnosť s použitím invertorovej technológie robia z konzolových klimatizácií Toyotomi optimálnym riešením. Čistý a elegantný dizajn je odpoveďou na súčasné požiadavky trhu. Jednotka pôsobí harmonicky v domácom prostredí i v kancelárii. 

 

Konzolova_klima_dvojsmerne_prudenie

Konzolová klimatizácia Toyotomi: systém dvojsmerného prúdenia zapezpečí vyváženú teplotu v lete i v zime

Konzolová klimatizácia, rovnako ako všetky výrobky Toyotomi, je výsledkom dlhoročného vývoja  a aplikácie pokrokových technológií, o čom svedčia vynikajúce vlastnosti: koeficient ročnej energetickej účinnosti SEER pri chladení 6,10 (energetická trieda A++).

Konzolové jednotky zabezpečia optimalizovanú distribúciu vzduchu vďaka dvojsmernému prúdeniu. Počas prevádzkového režimu nastaveného na chladenie je vzduch vyfukovaný cez hornú mriežku, čím účinne ochladzuje celý priestor. Pri kúrení je ohriaty vzduch vyfukovaný cez hornú aj spodnú mriežku. Priestor je vyhrievaný od podlahy a v miestnosti je tak zabezpečená príjemná vyvážená teplota.

S rozmermi vnútornej jednotky 600mm (výška), 700 mm (šírka) a s hĺbkou iba 215 mm je umiestnenie konzolovej jednotky možné kamkoľvek.

     Katalógový list na stiahnutie