Reverzná osmóza


Filtračné zariadenia série OSMY s reverznou osmózou nepotrebujú akumulačnú nádrž ani UVreverzna_osmoza_prietokova lampu. Prietoková technológia umožňuje väčší objem prefiltrovanej vody za kratší čas, až do 130 l za hodinu. Vďaka okamžitej filtrácii vody nie je potrebná UV lampa. Žiadna akumulačná nádrž, žiadna UV lampa, žiadne baktérie.

Zariadenia OSMY RO sú špeciálne navrhnuté pre inštaláciu v domácnostiach: sú kompaktné a dostupné v rôznych prevedeniach (horizontálne, vertikálne). Ich inštalácia je možná v akejkoľvek kuchynskej zostave, a to buď v skrinke priamo pod drezom alebo pod kuchynskou linkou za soklom. Vďaka OSMY RO bude vaša voda priezračne čistá, bez nežiadúcich sedimentov, chlóru, dusičňanov, baktérií, vírusov a všetkých ďalších znečisťujúcich látok prítomných vo vašej vode.

Zariadenia OSMY RO sú určené pre všetkých, ktorý sa rozhodli zmeniť svoj ​​”životný štýl”. Zbavte sa aj vy plastových fliaš a pridajte sa na stranu tých, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie. Prispejete tak k znižovaniu záťaže na životné prostredie zredukovaním plastov či emisiami CO2 produkovanými prepravou balenej vody. Odoberte si čistú pramenitú vodu priamo z vášho kohútika!

Zariadenia OSMY RO sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku. Najnovšia technológia a prvotriedne komponenty vám zaistia vysokú kvalitu filtrovanej vody. Sú vybavené indikátorom pre tvrdosť vody, ktorý sa postará o správne doplnenie potrebných minerálov a zabezpečí čistú vodu výbornej chuti. Zariadenia reverznej osmózy OSMY sú štandardne dodávané s kompletným príslušenstvom pre správnu inštaláciu (fitingy, hadicové prípojky, jednosmerný dávkovač).