Zmäkčovače vody


Zapraté prádlo, nefungujúce žehličky, poruchy na domácich prietokových ohrievačoch azmakcovac_goccy bojleroch a neustále sa zvyšujúce účty za elektrickú energiu: to všetko môže byť spôsobené vodným kameňom. Stačí si uvedomiť, že len 1,5 mm nánosu vodného kameňa na elektrickom vedení zvýši vašu spotrebu elektrickej energie až o 10%. Vodný kameň zabraňuje správnemu fungovaniu príslušenstva a znižuje životnosť vášho elektrického spotrebiča.

Zmäkčovače vody sú priateľmi životného prostredia. Na základe údajov najväčších výrobcov pracích prostriedkov je známe, že používaním zmäkčenej vody sa dá ušetrit až  60 % pracích prostriedkov a  tým zároveň šetriť životné prostredie.

Zmäkčená voda, okrem významných úspor a rešpektu k životnému prostrediu, pôsobí blahodárne na celý organizmus: zmäkčená voda je doporučovaná dermatólgmi. Jej účinky sú zdrojom krásy pre našu pokožku, pravidelným umývaním touto vodou sa vlasy stávajú hodvábne lesklými. Takto upravená voda je tiež používaná v kozmetickom priemysle.

Navštívte náš e-shop