Fotovoltaické systémy


Vložte sa do rúk odborníkov a neuspokojte sa s málom – my vám dáme viac než sľubujeme. Garantujeme vám fotovoltaickú elektráreň s pozitívnou toleranciou výkonu.

Popredný nemecký výrobca Heckert Solar AG ponúka širokú škálu fotovoltaických panelov s výkonom až do 265 Wp, bezrámové fotovoltaické panely a fotovoltaický systém s integráciou do strešnej konštrukcie.

100% KVALITA. 100% MADE IN GERMANY.

Spoločnosť Heckert Solar bola založená v roku 2001 v nemeckom meste Chemnitz Heckert-B.X.T. Solar GmbH. V priebehu nasledujúcich dvoch rokov tím inžinierov vyvinul jednu z prvých plne automatizovaných výrobných liniek na svete. Kapacita prvej výrobnej linky bola 6 MWp/rok. S rastúcim trhom bola čoskoro vybudovaná ďalšia výrobná linka a v roku 2005 už bola dosiahnutá kapacita 20 MWp/ročne. Od roku 2008 plne automatizovaná výrobná linka produkuje 60 MWp/ročne. V roku 2009 sa Heckert-B.X.T. Solar GmbH stáva akciovou spoločnosťou. Neustály rozvoj v oblasto obnoviteľných zdrojov energie a vysoký dopyt po fotovoltaických systémoch umožnil rast Heckert Solar AG na výrobnú kapacitu 90 MWp/ročne. V roku 2010 bola zahájená výroba integrovaných panelov so švajčiarskym montážnym sytémom SOLRIF®. Panely tak dostávajú nový rozmer – stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou strešnej konštrukcie.

Širokú škálu výrobkov tvoria

fotovoltaika_smartsun_realizacie

Výber z niektorých našich posledných realizovaných zákaziek