SOFISTIKOVANÉ REKUPERAČNÉ
JEDNOTKY BRINK

Brinku už takmer štyri desaťročia pracuje na tom, aby bol váš domov miesto, kde trávite väčšinu vášho času, čo najúspornejší a aby bola vnútorná klíma čo najpríjemnejšia.

Siedma generácia zariadení Brink splní vaše očakávania nízkej spotreby, minimálnej hlučnosti a excelentnej filtrácie. Rekuperačné jednotky Brink sú špičkou na trhu a ich spotreba je iba 0,16 Wh/m3, čo je najlepší parameter medzi rekuperačnými jednotkami.

Popri nízkej spotrebe a vynikajúcej účinnosti až 94 % Brink prekvapí extrémne nízkou hlučnosťou. Vďaka svojím kompaktným rozmerom bude vo vašich priestoroch zaberať minimálny priestor. Vyrábame širokú škálu nástenných jednotiek vo výkonoch 180, 225, 300, 325, 400, 450 a 600 m3/h, podstropné jednotky s nízkou výškou iba 20 cm vo výkonoch 150, 200 a 300 m3/h.

Ovládanie zariadenia si môžete zvoliť podľa vašich potrieb – časovým harmonogramom, manuálnym prepínaním výkonu, senzormi vlhkosti alebo senzormi CO2, viaczónovým riadením alebo napojením na inteligentné ovládanie domu.

rekuperačnej jednotky a zdravé ovzdušie v interiéri bude závislé od distribučného systému. Inovatívny, flexibilný a modulárny distribučný systém vhodný pre všetky typy ventilačných systémov s rekuperáciou tepla Air Excellent sa prispôsobí požiadavkám tak, aby vetrací systém nebol prekážkou pri realizácii akejkoľvek stavby. Kombinácia kruhových priemerov potrubia a plochého potrubia umožňuje inštaláciu rozvodov pod stropom, v strope, v podlahe i v stenách. Ploché potrubia sa používajú pri menšej inštalačnej výške alebo na prekonanie prekážky, napríklad prekladu. Rôzne priemery kruhových potrubí umožnia nadimenzovať do každej miestnosti požadovaný objem vzduchu a vyregulovať vetvy cez návrhový software. Inšpekčné rozvodné boxy spoľahlivo zabezpečia správny prívod vzduchu do všetkých miestností bez prenosu hluku medzi miestnosťami a umožnia prístup do systému.  Air Excellent je premyslený do každého detailu a jeho súčasťou sú izolované potrubia, ohybné potrubia rôznych priemerov, rozdeľovače, designové interiérové ventily a mriežky, vonkajšie fasádne a strešné výustky.

je vyrábaný výlučne z primárnych surovín. Ako jediný kompletný rozvodný systém je držiteľom certifikátu a obsahuje údaje akými sú test na antibakteriálnosť, vzduchotesnosť alebo antistatickosť. Air Excellent je natoľko pevný, že je vhodný na zálievku do betónových stropných konštrukcií.

O projekt riadeného vetrania pre váš nový dom, školu, ordináciu či kanceláriu sa postaráme my. Projektovú dokumentáciu nájdete napríklad aj pri kúpe domu Euroline alebo architektonického štúdia DJS Architecture.