Fotovoltaické panely


Najvyšší stupeň účinnosti i v extrémnych podmienkach fotovoltaika_heckert_Nemo_realizacie

Heckert Solar používa kvalitné solárne články od popredných svetových výrobcov, s najvyššou mierou efektívnosti a s najvyšším výkonnostným koeficientom.  Panely majú aj za horších svetelných podmienok nadpriemerný výkon. Vysoký výkon a dlhú životnosť panelov Heckert Solar potvrdzujú inštalácie v extrémnych podmienkach ako sú oblasti na pobreží mora (vysoký obsah solí), oblasti s intenzívnou poľnohospodárskou výrobou (vysoký podiel amoniaku) či oblasti s intenzívnym slnečným svitom (Afrika). 

Rada Heckert Solar NeMo® 54 P 

Vysokoúčinný fotovoltaický panel NeMo ® P 54 je najpredávanejším modelom Heckert Solar. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálnym riešením pre menšie a stredné fotovoltaické elektrárne inštalované na streche. S koeficientom účinnosti až do 15,7% je zárukou vynikajúceho výkonu i pri slabých svetelných podmienkach.

Rada Heckert Solar NeMo® 60 P 

60-článkové polykryštalické panely NeMo ® 60P dosahujú inštalovaný výkon 265 Wp. Panel NeMo ® 60P je vhodný pre stredné a veľké fotovoltaické elektrárne. Rýchla inštalácia a menšia plocha sú rozhodujúcim faktorom pri inštalácii tohto typu. Vysoký koeficient účinnosti až do 16,3% je zárukou vysokých výnosov pre každého investora.

Odolná a stabilná konštrukcia

Polykryštalické solárne články sú zapuzdrené medzi dvoma vrstvami EVA-fólie (Ethylen-vinyl-acetát), zo zadnej strany je laminát. Rám z eloxovaného hliníka (38 mm extrudovaný profil) so širokými kondenzačnými kanálikmi dáva panelu vysokú stabilitu. Heckert Solar je jedným z mála výrobcov, ktorí používajú vysoko transparentné antireflexné 3,2 mm solárne sklo ESG s cieľom optimalizovať odolnosť panelu (na zaťaženie snehom). Fotovoltické panely Heckert Solar sú certifikované skúšobňou TÜV na “mechanické skúšobné zaťaženie” na záťaž snehom 5400 Pa.

Kvalita Heckert Solar

  • Vysokokvalitné solárne články so stupňom účinnosti až 16,3 % a najlepším možným stupňom účinnosti pri nízkej intenzite osvetlenia
  • 100% nemecká výroba – záruka kvality a dlhej životnosti
  • Garantovaná pozitívna tolerancia 0 / + 4,99 W
  • Vysoká stabilita vďaka robustnej konštrukcii
  • Maximálna snehová záťaž 5400 Pa
  • Záruka výrobcu 11 rokov
Fotovoltaické panely Heckert Solar sú výhradne vyrábané v Nemecku v meste Chemnitz. Panely sú vyrobené z certifikovaných materiálov. Takmer všetky použité materiály pochádzajú z Nemecka.
Panely sú certifikované  skúšobňou TÜV podľa IEC (EN) 61215, IEC (EN) 61730 a CE.