Slnečné kolektory


 

TiSUN – Vývoj, výroba a distribúcia solárnych systémov už viac ako 25 rokov

^61996BCC97AEE64CDEF21984F088D96F0BF02862B4AAA904AD^pimgpsh_fullsize_distr

Slnečná energia je najdostupnejšia a najčistejšia forma obnoviteľnej energie ktorú môžeme získať. TiSUN sa už viac ako 25 rokov snaží presadiť práve túto alternatívu získavania energie ako ekonomicky efektívnu. Cieľom TiSUN-u a jeho partnerov je, aby bol ohrev vody v čo najvyššej miere nezávislý na neobnoviteľných zdrojoch energie. Nielen kvalita a neustále inovácie, ale aj zlepšovanie služieb zákazníkom prispeli k tomu aby sa rakúsky výrobca stal jedným z popredných európskych dodávateľov v oblasti solárneho ohrevu.

Spoločnosť TiSUN sa už vyše dve desaťročia venuje výrobe a distrubúcii vysoko-kvalitných solárnych kolektorov a setov určených i do extrémnych klimatických podmienok. Systémy dosahujú vysokú energetickú účinnosť, a tým zaručujú trvalé úspory energie. Spoločnosť neustále pracuje na nových výrobných postupoch a inováciách produktov s cieľom dosiahnutia ľahkej a zároveň robustnej konštrukcie, zjednodušenej montáže či moderného vzhľadu.

Inovatívna technológie rezania, mimoriadna kvalita výrobkov a vynikajúca distribučná a servisná sieť priniesli TiSUN-u pozoruhodné tempo rastu. Zo svojej výroby sa exportuje približne 80% produktov a  tieto percentá neustále narastajú. Široká obchodná a servisná sieť zabezpečuje, že odborníci TiSUN-u sú vždy po ruke. Vďaka flexibilite a zmyslu pre zodpovednosť je možné predvídať úspešnú budúcnosť a pokračujúci nepretržitý rast vo výrobe. Vnútorný výskum podporuje vývoj a tvorbu nových vysoko kvalitných systémov. TiSUN je preto schopný posilniť svoju vedúcu pozíciu na trhu.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v  Söll-i (Rakúsko), celková plocha Solarparku je 30.000 m².

 Produktové portfólio

  • sety na ohrev TÚV a sety na podporu vykurovania
  • PFM kolektory
  • veľkoplošné kolektory (až do 18 m2 na jednu jednotku)
  • solárne stratifikované akumulačné nádrže
  •  zásobníkové ohrievače
  • komponenty a príslušenstvo pre solárne systémy

 

 Slnečné kolektory PFM

SetSize300300-Modulkollektor

Slnečné kolektory PFM – G

SetSize300300-Grossflaechenkollektor

Solárne sety na ohrev TÚV

sws-set